Staż/praktyki - Praktykant w Zespole Sprawozdawczości Podatkowej – POL000BP
EY (Dawniej Ernst&Young) rondo ONZ 1, Warszawa, Polska 5 grudnia 2016

EY wierzymy, że odpowiedzialne zarządzanie zobowiązaniami podatkowymi przyczynia się do pozytywnych zmian w organizacji. Chcemy, aby nasi klienci odnosili korzyści z wdrażania przemyślanych strategii podatkowych. Każda, zaoszczędzona w ten sposób złotówka może być zainwestowana w dalszy rozwój biznesu. VAT, CIT, PIT, ceny transferowe, cło, akcyza, podatek od nieruchomości, optymalizacje i planowanie podatkowe, a nawet doradztwo HR – nasi doradcy świadczą pełen wachlarz usług polskim i zagranicznym firmom.

Staż/praktyki - Praktykant w Zespole Sprawozdawczości Podatkowej – POL000BP

Kogo szukamy?

Przedsiębiorczość i ambicja to dobry początek. Ale liczy się również pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć rozwoju. Do naszych zespołów poszukujemy studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, technicznych oraz ścisłych.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy: PRAKTYKANTA w DZIALE DORADZTWA PODATKOWEGO

Od kandydatów – studentów studiów magisterskich – oczekujemy:

• zainteresowania rachunkowością i/lub doradztwem podatkowym
  • zdolności analitycznych
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania
  • dobrych wyników na studiach
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego

Oferujemy:

• płatne praktyki
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • naukę od najlepszych specjalistów