Staż/praktyki - Praktykant w zespole Usług Księgowych, Warszawa
EY (Dawniej Ernst&Young) Warszawa, Polska 19 października 2018

Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Ponad 290 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w ponad 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań.

Staż/praktyki - Praktykant w zespole Usług Księgowych, Warszawa

EY Usługi Księgowe to ponad 20 lat doświadczenia na polskim rynku, ponad 100 specjalistów w 5 miastach w Polsce i więcej niż 200 zadowolonych klientów.

Oferujemy outsourcing prowadzenia ksiąg rachunkowych i list płac. W naszej pracy stosujemy nowoczesne procesy i korzystamy z rozwiązań technologicznych na najwyższym, światowym poziomie. Zapewniamy spokój. Dzięki nam, klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej. Jednocześnie, pomagamy oszczędzić cenny czas i zminimalizować koszty związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i list płac poprzez własny zespół księgowo-płacowy.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia kierunkowego
  • statusu studenta IV,V rok studiów
  • zainteresowania zagadnieniami księgowymi i chęci rozwoju w tym kierunku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • zdolności analitycznych
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności min. 30 godz. w tygodniu

• możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie,
  • naukę od najlepszych specjalistów,
  • pracę w różnorodnych zespołach,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji on-line oraz dołączenie CV pod adres: https://eygbl.referrals.selectminds.com/student-opportunities/jobs/praktykant-w-dziale-usług-księgowych-warszawa-32618.