Staż/praktyki - Praktykant w Zespole Rekrutacji – WAR000SD
EY (Dawniej Ernst&Young) Warszawa, Polska 12 października 2017

EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Jesteśmy największą firmą doradczą na polskim rynku. Zatrudniamy ponad 1 700 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

Staż/praktyki - Praktykant w Zespole Rekrutacji – WAR000SD

W EY masz szansę dołączyć do grona świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Czeka Cię praca nad różnorodnymi projektami, także w środowisku międzynarodowym. Nasi pracownicy mają stały dostęp do atrakcyjnych szkoleń i światowych zasobów wiedzy firmy. Zasady promocji i rozwój zawodowy opieramy na obiektywnej ocenie pracownika. Liczy się wiedza, umiejętności, pomysłowość i skuteczność działania oraz zdolność pracy w zespole.

U nas uczysz się szybciej, bo zdobywasz doświadczenie w różnych dziedzinach i pracujesz z najlepszymi. Dołącz do nas i zacznij od poważnych wyzwań.

Od kandydatów – studentów studiów magisterskich dziennych i zaocznych – oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości programów MS Office (Power Point, Excel)
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
  • dobrych wyników na studiach
  • dyspozycyjności: min. 30 godz. w tygodniu
  • zainteresowania zagadnieniami HR

• możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie
  • naukę od najlepszych specjalistów
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia