Umowa zlecenie - Praktykant w zespole EMA PPC
KPMG Sp. z o.o. Warszawa, Polska 24 stycznia 2018

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia 189 000 pracowników w 152 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa.

W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1 800 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi

Umowa zlecenie - Praktykant w zespole EMA PPC

Aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Praktykant w zespole EMA PPC

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• przygotowywanie dokumentów szkoleniowych (drukowanie, kopiowanie, kompletowanie),
  • koordynowanie kwestii związanych z przesyłkami międzynarodowymi,
  • wyszukiwanie hoteli i restauracji na potrzeby szkoleń,
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu (telefonicznego i mailowego) z zewnętrznymi dostawcami i kontrahentami,
  • przygotowywanie listów delegujących,
  • edycję i korektę dokumentów oraz materiałów szkoleniowych

Od kandydatów oczekujemy:

• elastycznej dyspozycyjności czasowej (ok 8-12h tygodniowo),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i energii,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook),
  • bardzo dobrej organizacji pracy i dbałości o szczegóły

U nas możesz liczyć na:

• płatne praktyki w w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej,
  • świetną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe oraz możliwość uczestnictwa w licznych sekcjach sportowych firmy,
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, „owocowe czwartki”,
  • dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP oraz stanowiska rowerowe, motorowe i motocyklowe.

Administratorem danych osobowych jest KPMG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflancka 4A. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych (także w podczas przyszłych rekrutacji). Dane osobowe mogą być przekazywane przez KPMG Sp. z o.o. do spółek wchodzących w skład Grupy KPMG w Polsce (KPMG Sp. z o.o. sp. k., KPMG Audyt Sp. z o.o., KPMG Audyt Services Sp. z o.o., KPMG Audyt Sp. z o.o. sp. k., KPMG Advisory Sp. z o.o. sp. k., KPMG Tax M.Michna Sp. k., KPMG Usługi Księgowe Sp. z o.o., D.Dobkowski Sp. k.). Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Dane podane zostały dobrowolnie.
© 2018 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

CV w języku angielskim