Umowa zlecenie - Praktykant w zespole EMA PPC
KPMG Sp. z o.o. Warszawa, Polska 1 czerwca 2018

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Od ponad 27 lat świadczymy w Polsce usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D.Dobkowski.

Naszą przewagą jest wiedza ponad 189 000 pracowników w 152 krajach. W biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu zatrudniamy łącznie ponad 1800 osób.

Umowa zlecenie - Praktykant w zespole EMA PPC

Aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praktykant w zespole EMA PPC

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • Drukowanie, kopiowanie, kompletowanie i pakowanie materiałów szkoleniowych
 • Koordynację wysyłek zagranicznych
 • Research oraz utrzymywanie kontaktu z usługodawcami zagranicznymi (hotele, restauracje, kurierzy)
 • Wsparcie w obsłudze i przygotowaniu listów wizowych
 • Drobne zadania dotyczące edycji materiałów i researchu informacji

Wymagania

 Od kandydatów oczekujemy:

 • Bardzo dobrej (lub przynajmniej dobrej) znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
 • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, energiczności, łatwości w nawiązywaniu relacji (brak oporów przed korespondencją i komunikacją telefoniczną w języku angielskim)
 • Znajomości pakietu MS Office i sprzętu biurowego
 • Dobrej organizacji pracy i dokładności

Oferujemy

 U nas możesz liczyć na:

 • płatne praktyki w w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej
 • świetną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe oraz możliwość uczestnictwa w licznych sekcjach sportowych firmy
 • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku
 • dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP oraz stanowiska rowerowe, motorowe i motocyklowe

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji Apply to job.

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa
Administratorem danych osobowych jest KPMG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4a. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych (także w podczas przyszłych rekrutacji). Dane osobowe mogą być przekazywane przez KPMG Sp. z o.o. do spółek wchodzących w skład Grupy KPMG w Polsce (KPMG Sp. z o.o. sp. k., KPMG Audyt Sp. z o.o., KPMG Audyt Services Sp. z o.o., KPMG Audyt Sp. z o.o. sp. k., KPMG Advisory Sp. z o.o. sp. k., KPMG Tax M.Michna Sp. k., KPMG Usługi Księgowe Sp. z o.o., D.Dobkowski Sp. k.). Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Dane podane zostały dobrowolnie.
© 2018 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Wymagane dokumenty

CV