Umowa zlecenie - Praktykant w Zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego S.A. Mokotowska 49, Warszawa, Polska 22 maja 2019

Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to największa niezależna polska firma doradztwa podatkowego.
Nasi pracownicy to kluczowa wartość MDDP, dlatego dbamy o ich rozwój. Pracujemy zespołowo – wymieniamy się wiedzą, wspólnie szukamy najlepszych możliwych rozwiązań i efektu synergii. Jakość, we wszystkim, czym  się zajmujemy, jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że wyzwania są podstawą rozwoju. Jesteśmy przekonani,  że nie ma rzeczy niemożliwych i że rozwiązanie jest. Zawsze. Chcemy WIĘCEJ i dajemy WIĘCEJ.

Umowa zlecenie - Praktykant w Zespole Cen Transferowych
  •  Przygotowywanie projektów dokumentacji cen transferowych;
  •  Przygotowywanie analiz benchmarkingowych;
  • Przygotowywanie projektów korespondencji elektronicznej z klientami;
  • Bieżące wsparcie członków zespołu przy innych realizowanych projektach z zakresu cen transferowych.

•  Studenci 4-5 roku lub absolwenci kierunków ekonomicznych;
  • Chęć do pozyskiwania wiedzy w zakresie cen transferowych i analiz ekonomicznych;
  • Zainteresowanie działalnością międzynarodowych grup kapitałowych;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doskonałe umiejętności analityczne;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji;
  • Umiejętność w zakresie pracy w zespole projektowym i przy kilku projektach równocześnie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i zaangażowanie.

• Wiele atrakcyjnych projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz możliwość pracy z ekspertami;
  • Płatne praktyki;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;
  • Po okresie praktyk możliwość kontynuacji współpracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery;
  • Wsparcie Opiekuna podczas trwania praktyk;
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świeże owoce;
  • Miłą atmosferę pracy – możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych;
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy.