Staż/praktyki - Praktykant w Wydziale Obiektów Chlorowych, Pompowni i Sieci wodno-kanalizacyjnej
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Wieliszew, Polska 16 maja 2018

Każdego dnia dostarczamy ponad 330 milionów litrów smacznej i czystej wody mieszkańcom aglomeracji warszawskiej. Mamy 130 lat tradycji. Eksploatujemy ponad 3400 km sieci wodociągowej oraz sieć kanalizacyjną podobnej długości. Dzięki skomplikowanemu systemowi filtracji i ciągłym badaniom mamy pewność, że warszawska kranówka jest zawsze najwyższej jakości. Zmodernizowana i ciągle rozbudowywana sieć kanalizacyjna zapewnia mieszkańcom komfort i oszczędności.

• poznanie procesu uzdatniania wody i gospodarki wodno-ściekowej Zakładu
  • poznanie procesu technicznego związanego z przygotowaniem i dozowaniem reagentów, przesyłem wody i ścieków technologicznych
  • wsparcie w bieżących zadaniach Wydziału

• student uczelni wyższej (preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska lub pokrewne)