Staż/praktyki - Praktykant w Wydziale Eksploatacji Sieci
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Pruszków, Polska 16 maja 2018

Każdego dnia dostarczamy ponad 330 milionów litrów smacznej i czystej wody mieszkańcom aglomeracji warszawskiej.

Mamy 130 lat tradycji. Eksploatujemy ponad 3400 km sieci wodociągowej oraz sieć kanalizacyjną podobnej długości. Dzięki skomplikowanemu systemowi filtracji i ciągłym badaniom mamy pewność, że warszawska kranówka jest zawsze najwyższej jakości. Zmodernizowana i ciągle rozbudowywana sieć kanalizacyjna zapewnia mieszkańcom komfort i oszczędności.

Staż/praktyki - Praktykant w Wydziale Eksploatacji Sieci

• współpraca w zakresie realizacji zadań związanych z organizacją pracy Wydziału Eksploatacji Sieci
  • prowadzenie i kontrola procesu oczyszczania ścieków
  • nadzór nad dokumentami i ich archiwizacja