Staż/praktyki - Praktykant w ramach Salesforce Lab
Deloitte Warszawa, Polska 26 września 2018

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy – w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok – postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Aby zapewnić realne korzyści biznesowe naszym klientom, zespół Salesforce pomaga im prognozować i formułować strategie zarządzania relacjami z klientami oraz działania marketingowe, a także wdrażać wspólnie wypracowane rozwiązania technologiczne w postaci aplikacji w chmurze Salesforce.

Pomagamy naszym klientom począwszy od strategii, poprzez analizę wymagań biznesowych, wdrożenia, szkolenie przyszłych użytkowników aż do wsparcia powdrożeniowego. Umiejętnie łączymy wiedzę o procesach branżowych z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie technologii wspomagających i platform oprogramowania w chmurze.

Dzięki naszej bogatej wiedzy o platformie Salesforce, wiedzy z zakresu architektury rozwiązań oraz globalnemu partnerstwu z Salesforce, jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej innowacyjne rozwiązania, które pomagają w sprawnej transformacji biznesowej.

Staż/praktyki - Praktykant w ramach Salesforce Lab

Czym jest Salesforce?

Salesforce jest producentem platformy chmurowej zawierającej gotowe rozwiązania dedykowane m.in. sprzedaży, obsłudze klienta, ale pozwalającej także tworzyć własne aplikacje.

Czym jest Salesforce Lab?

Salesforce Lab to warsztaty, w trakcie których specjaliści z Deloitte pokażą Ci, na czym polega praca z platformą Salesforce w zakresie programowania, konfiguracji i prowadzenia projektów. Szkolenia podzielone są na ścieżkę developerską oraz konsultingową.

Każdy z modułów zakończony będzie testem sprawdzającym zdobytą wiedzę oraz ćwiczeniem praktycznym. Najlepsi będą mieli możliwość otrzymania stałej pracy.

Do kogo skierowany jest Salesforce Lab?

• do studentów 3ego roku studiów licencjackich/inżynierskich i II stopnia studiów oraz absolwentów
  • osób komunikujących się swobodnie w j. angielskim (min. B2)
  • osób, które poświęcą nam tygodniowo przynajmniej 30h w przypadku stałej pracy
  • osób, które znają podstawy programowania obiektowego (w przypadku ścieżki developerskiej)
  • osób, które mają doświadczenie (zawodowe, ale tez i w organizacjach studenckich) w dziedzinie konsultingu (w przypadku ścieżki konsultanckiej)

Będziesz miał możliwość rozwoju w jednej z dwóch ścieżek kariery:

Developerska: 20 dni roboczych – Warszawa – 21.11.2018 – 19.12.2018 (40 h w tygodniu)

Konsultingowa: 10 dni roboczych – Warszawa – 21.11.2018 – 5.12.2018 (40 h w tygodniu)

Liczba miejsc jest ograniczona!

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz na naszej stronie internetowej: http://bit.ly/2O5jwMM.