Staż/praktyki - Praktykant w ramach Core Banking TechLab
Deloitte Warszawa, Polska 29 listopada 2018

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy – w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok – postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole
Temenos T24 to od kilkunastu lat najlepiej sprzedający się na świecie tzw. Główny System Bankowy. To ten system, który stoi na najmocniejszej maszynie w najciemniejszej serwerowni, bez którego NIC w banku nie działa.
Deloitte stworzył jeden z najlepszych w Europie zespołów zajmujących się wdrażaniem i rozwojem tego systemu. Chcemy, żebyś i Ty mógł rozwinąć się w ramach naszego zespołu.

Staż/praktyki - Praktykant w ramach Core Banking TechLab

Temenos T24 to od kilkunastu lat najlepiej sprzedający się na świecie tzw. Główny System Bankowy. To ten system, który stoi na najmocniejszej maszynie w najciemniejszej serwerowni, bez którego NIC w banku nie działa.

Czym jest Core Banking Lab?

Core Banking Lab to zestaw intensywnych praktycznych szkoleń w trakcie których specjaliści z Deloitte pokażą Ci, na czym polega wdrażanie, rozwój i integracja systemu T24. Na wspólnych zajęciach poruszymy tematy związane z wykonywaną przez nas pracą, m.in. architektura i funkcjonalności systemu bankowego, konfiguracja produktów bankowych oraz:

W ramach ścieżki analitycznej

W ramach ścieżki developerskiej

• Zbieranie wymagań biznesowych w zadanej metodologii
  • Prowadzenie warsztatów z Klientem
  • Analiza funkcjonalna rozwiązań
  • Programowanie i dostosowanie istniejących rozwiązań
  • Migracja danych
  • Integracja głównego systemu bankowego w ramach architektury korporacyjnej

Do kogo skierowany jest Core Banking Lab?

• Do studentów II stopnia studiów magisterskich oraz absolwentów studiów wyższych, gotowych do rozpoczęcia kariery zawodowej;
  • Osób komunikujących się swobodnie w j. angielskim;
  • Osób, które poświęcą nam przynajmniej 30h tygodniowo;
  • Osób, które będą mogły podróżować co najmniej 50% czasu po ukończeniu praktyk i podjęciu stałej współpracy;
  • Osób, które znają podstawy programowania – w przypadku ścieżki developerskiej.

Praktyka uzupełniona teorią! Codzienna współpraca z ponad 40 specjalistami posiadającymi 15+ lat doświadczenia w branży.

Miejsce i termin szkolenia: Warszawa – 11.02.2019 – 12.04.2019  (30h w tygodniu)

Termin nadsyłania zgłoszeń (aplikacji) – do 27 stycznia 2019 r.

Core Banking Lab ma formę płatnego stażu w dziale konsultingu Deloitte, którego celem jest podjęcie stałej pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz na naszej stronie internetowej: http://bit.ly/2rclPAh