Staż/praktyki - PRAKTYKANT W OBSZARZE PRODUKCJI PAPIERNICZEJ
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa, Polska 17 listopada 2017
  • Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. to jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, zajmująca się m.in. produkcją banknotów, dokumentów i druków zabezpieczonych oraz systemów IT,  znajdująca się na liście spółek strategicznych w Polsce.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku, dającą szerokie możliwości rozwoju. Skupiamy profesjonalistów z różnych dziedzin, wykonujących swoją codzienną pracę
z zaangażowaniem i pasją. Wychodzimy z założenia, że najbardziej wartościowym kapitałem PWPW są jej pracownicy – to dzięki nim możemy realizować najtrudniejsze wyzwania biznesowe.

Staż/praktyki - PRAKTYKANT W OBSZARZE PRODUKCJI PAPIERNICZEJ

Aktualnie do zespołu na płatną praktykę absolwencką poszukujemy:

praktykanta w obszarze produkcji papierniczej

Zapraszamy – jeśli jesteś absolwentem / ew. studentem ostatniego roku uczelni wyższej (wtedy chętnie studia zaoczne, żeby móc poświęcić czas na współpracę z nami)

i chciałbyś:

• podjąć praktykę absolwencką w PWPW,
  • przełożyć teoretyczną wiedzę na praktykę,

• zmierzyć się z ambitnymi projektami ,
  • i rozwijać się razem z nami.

Praktykant przede wszystkim będzie wspierał działania zespołu w zakresie:

• Planowania produkcji w poszczególnych fazach procesu,

• Analizowania problemów produkcyjnych,

• Monitorowania procesu planowania przepływu surowców, materiałów i wyrobów gotowych,

• Optymalizacji zapasów,
  • Analizy kosztów produkcyjnych.

• ukończone studia wyższe (chętnie techniczne)
  • zainteresowanie przebiegiem procesów produkcyjnych
  • chęć zdobywania doświadczeń zawodowych

płatną praktykę absolwencką (wymiar 3 miesięcy); w przypadku potrzeb produkcyjnych – ewentualną możliwość kontynuowania współpracy w formie stażu.

CV na adres: praca@pwpw.pl z dopiskiem: PRODUKCJA