Staż/praktyki - Praktykant w dziele inżynierów systemowych
ADT Group sp. zo.o. Poleczki 35, Warszawa, Polska 5 kwietnia 2017

ADT Group to zespół specjalistów IT posiadający bogatą wiedzę i doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami informatycznymi przedsiębiorstw. Tworzymy zgrany, profesjonalny zespół, który projektuje i wdraża systemy  składowania, udostępniania, zabezpieczania danych oraz środowisk Cloud Computing i HPC. Nasze projekty realizujemy w oparciu o uznane produkty liderów rynku IT i autorskie rozwiązania. Dodatkowymi obszarami naszej aktywności jest wdrażanie i modelowanie procesów biznesowych (workflow) oraz systemy  bezpieczeństwa informatycznego (IT security).

Firma ADT Group powstała w 2009r. Od tego czasu zdobyliśmy silną pozycję na rynku. Nasi inżynierowie dysponują niekonwencjonalną wiedzą i eksperckim doświadczeniem. Trzymamy rękę na pulsie i podążamy za nowinkami technologicznymi. Naszą pracę definiują takie wartości jak: uczciwość, solidność, zaufanie. Jeśli zależy Ci na pracy, w której możesz ciągle podnosić swoje kompetencje, gdzie będziesz mieć realny wpływ na kierunek rozwoju firmy zapraszamy do aplikowania.

Praktyki w naszej firmie to nie tylko możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w rozwijającym się obszarze jakim jest zarządzanie danymi w przedsiębiorstwie, ale także szansa na stałe zatrudnienie. Praktykanci uczą się pracy w profesjonalnej firmie dbającej o najwyższą jakość oferowanych usług pod okiem doświadczonych, starszych kolegów. Nasi praktykanci mają pierwszeństwo w rekrutacji, gdy pojawiają się nowe miejsca pracy. Praktyki są bezpłatne.

Czas trwania:

Praktyki trwają od 1 do 4 m-cy

Miejsce:

Nasze biuro w Warszawie

Zadania:

Praktykanci zapoznają się z technologiami składowania, przechowywania i udostępniania danych oraz wirtualizacją serwerów. Biorą udział we wdrożeniach projektów u naszych klientów. Mogą zapoznać się z urządzeniami wykorzystywanymi do zarządzania danymi w przedsiębiorstwie, oceną wydajności (serwery fizyczne, macierze dyskowe, biblioteki taśmowe), sposobem ich konfiguracji.

Wymagania

Dla kogo?

Na praktyki zapraszamy studentów studiów informatycznych i teleinformatycznych, zainteresowanych tematyką zarządzania danymi, pamięcią masową oraz siecią LAN, WAN, SAN a także posiadających podstawową wiedzę o administracji systemami Windows i Linux. Wymagamy dyspozycyjności przez min. 20 godz. w tygodniu oraz gotowości do sporadycznych wyjazdów poza Warszawę.

Oferujemy

Od Kiedy?

Początek praktyk oraz czas trwania będzie ustalone indywidualnie w trakcie rekrutacji.

Wymagane dokumenty

CV proszę przesłać na adres praca@adtg.pl