Umowa zlecenie - Asystent/ka w dziale wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznych
BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o. Aleja Jana Pawła II 25, Warszawa, Polska 11 lipca 2017

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości. Oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, który obejmuje cały cykl życia nieruchomości: property development, transaction, consulting, valuation, property management i investment management. BNP Paribas Real Estate posiada doskonałą znajomość lokalnych rynków i globalną ekspertyzę. Firma jest obecna w 36 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 3900 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.

Twoje obowiązki:

  • wspieranie pracowników działu w codziennej pracy

  • tworzenie prezentacji, raportów i zestawień zgodnie z wewnęrznymi standardami firmy

      • udział w spotkaniach i telefoniczny kontakt z klientami

      • zarządzanie kalendarzem Dyrektora działu, organizacja spotkań, wyjazdów słżowych oraz rozliczanie wydatków słżowych

      • koordynowanie obiegu dokumentów oraz umów

      • stała współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Jeśli…

  • jesteś studentem III-IV roku
  • interesujesz się obszarem nieruchomości komercyjnych i z nim wiążesz swoją przyszłość
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim – warunek konieczny
  • jesteś samodzielny/a i dobrze radzisz sobie z pracą pod presją czasu
  • cechuje Cię zaangażowanie i komunikatywność
  • potrafisz pracować przy kilku projektach jednocześnie
  • znasz bardzo dobrze pakiet MS Office
  • jesteś dyspozycyjny/a minimum 30 godzin w tygodniu
  • posiadasz udokumentowane praktyki w obszarze nieruchomości – mile widziane

…. dołącz do nas!

Oferujemy

  • płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie na minimum 6 miesięcy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania trendów na rynku nieruchomości komercyjnych
  • elastyczny grafik umożliwiający połączenie nauki z pracą
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w centrum Warszawy

Wymagane dokumenty

CV