Umowa zlecenie - Researcher (praktyki)
BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o. aleja Jana Pawła II 25, Warszawa, Polska 25 lipca 2018

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości. Oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, który obejmuje cały cykl życia nieruchomości: property development, transaction, consulting, valuation, property management i investment management. BNP Paribas Real Estate posiada doskonałą znajomość lokalnych rynków i globalną ekspertyzę. Firma jest obecna w 36 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5100 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.

Twoje obowiązki:

  • pozyskiwanie i wstępna analiza informacji dotyczących rynku działek rolnych
  • wyszukiwanie informacji rynkowych z różnych źródeł (internet, rozmowy telefoniczne, bazy danych, wizje lokalne)
  • przygotowanie raportów oraz zestawień dotyczących wyszukanych informacji

Wymagania

Jeśli….

  • posiadasz umiejętności analityczne, a ponadto lubisz wyszukiwać i analizować informacje
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • jesteś samodzielny/a
  • cechuje Cię zaangażowanie i komunikatywność
  • znasz dobrze pakiet MS Office
  • jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze w sierpniu

…. dołącz do nas na praktyki!

Oferujemy

  • płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie na miesiąc
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy
  • pracę przy ciekawym projekcie
  • Zainteresowany/a? Zaaplikuj do nas przez link https://bit.ly/2NKqrHm

Wymagane dokumenty

CV