Umowa zlecenie - Asystent/ka w dziale wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznych
BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o. Aleja Jana Pawła II 25, Warszawa, Polska 19 czerwca 2018

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości. Oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, który obejmuje cały cykl życia nieruchomości: property development, transaction, consulting, valuation, property management i investment management. BNP Paribas Real Estate posiada doskonałą znajomość lokalnych rynków i globalną ekspertyzę.

Firma jest obecna w 36 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5100 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.

obowiązki:

·Wspieranie pracowników działu w codziennej pracy
·Tworzenie prezentacji, ogłoszeń, raportów i zestawień zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
·Telefoniczny kontakt z klientami, umawianie spotkań
·Koordynowanie obiegu dokumentów oraz umów
·Stała współpraca z inni działami firmy

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

·Lubisz kontakt z ludźmi, a nawiązywanie nowych kontaktów nie sprawia Ci problemu
·Jesteś dobrze zorganizowana/y i z chęcią angażujesz się w powierzane Ci zadania
·Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, szczególnie MS Excel oraz MS Power Point
·Jesteś dyspozycyjna/y minimum 30 godzin w tygodniu
·Uczenie się nowych rzeczy sprawia Ci satysfakcję
·Znasz dobrze język angielski (min. B2)

Oferujemy

·Płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie na minimum 6 miesięcy
·Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania specyfiki pracy na rynku nieruchomości
·Dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy
·Możliwości nauki i rozwoju w strukturach firmy
·Zespołowe, sportowe aktywności – możliwość dołączenia do sekcji siatkarskiej lub piłkarskiej,
·Elastyczny grafik pracy (wiemy, że studia są ważneJ)
·Pracę z fajnym zespołem ludzi J

Zainteresowany/a? Zaaplikuj do nas przez link https://bit.ly/2M5J87E i rozpocznij swoją karierę w dziale wynajmu powierzchni magazynowych i logistycznych!

Wymagane dokumenty

CV