Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Technologii Wody
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Koszykowa 81, Warszawa, Polska 13 czerwca 2019

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Główny zakres obowiązków:

  • rejestracja korespondencji dotyczącej reklamacji na jakość wody;

o   o   o   Współpraca z Zakładem Sieci Wodociągowej w zakresie oceny zmian jakości wody w sieci dystrybucyjnej aglomeracji warszawskiej.

  • Koordynowanie wewnętrznej kontroli jakości wody prowadzonej przez Spółkę:

o   o   monitorowanie i analiza wyników badań jakości wody w sieci wodociągowej.

  • Prowadzenie sprawozdawczości okresowej i bieżącej w zakresie jakości wody ujmowanej i uzdatnionej.
  • Koordynacja działań związanych z kontrolą jakości wody udostępnianej w ramach akcji promocyjnej „warszawskiej kranówki”.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • sumiejętności pracy w zespole
  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy

Praktykantom oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • współpracę z doświadczonymi Specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne środowisko pracy

Wymagane dokumenty

CV