Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Rekrutacji
Green Minds Sp.zo.o. Mokotów, Warszawa, Polska 22 stycznia 2018

Firma zajmująca się rekrutacją do IT.

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków jako Praktykanta będzie należało wsparcie rekruterów w następujących obszarach:

  • wprowadzanie aplikacji do bazy danych;
  • wstępna selekcja kandydatów;
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami;,
  • sporządzanie notatek, umawianie spotkań,
  • wyszukiwanie odpowiednich kandydatów

Wymagania

Profil kandydata:

  • Student/-ka ostatnich lat studiów wyższych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelne podejście do powierzonych zadań,
  • Mile widziane: doświadczenie w rekrutacji, HR, sprzedaży lub marketingu.

Oferujemy

  • płatne praktyki: możliwość pracy na pół etatu
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty

CV