Umowa zlecenie - Praktykant w dziale reklamodawców (praktyki płatne)
Awin Domaniewska, Warszawa, Polska 15 lutego 2019

Awin jest wiodącą europejską siecią reklamy efektywnościowej i jedną z najszybciej rozwijających się firm w międzynarodowej branży reklamy internetowej. Nie chcemy spocząć na laurach. Naszym celem jest dalszy rozwój i szukamy ludzi, którzy pomogą nam w osiągnięciu tego celu.

Umowa zlecenie - Praktykant w dziale reklamodawców (praktyki płatne)

Chcąc powiększyć nasz zespół, szukamy osoby na stanowisko Praktykant w dziale reklamodawców do naszego biura w Warszawie.

Zadania:

•  Wsparcie działu obsługi reklamodawców w bieżących działaniach
  • Aktualizacja materiałów reklamowych
  •  Promocja programów partnerskich wewnątrz sieci
  •  Wprowadzanie rozliczeń z klientami
  •  Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych wydawców

•  Student/studentka (mile widziane kierunki takie jak zarządzanie i marketing/ekonomia)
  •  Mile widziane zainteresowanie reklamą internetową
  • Minimum dobry język angielski w mowie i piśmie
  •  Skrupulatność, sumienność, komunikatywność oraz zaangażowanie
  •  Umiejętność pracy w zespole oraz podejmowania decyzji

• Atrakcyjne wynagrodzenie