Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Produkcyjnym
Grycan Kwitnącej Wiśni 2, Majdan, Polska 5 czerwca 2019

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest liderem polskiego rynku lodów familijnych, a Lodziarnie Firmowe Grycan to największa w Polsce i Europie sieć lodziarnio-kawiarni. Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 15 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 150 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, blisko 1800 pracowników, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!

Uruchamiamy Program Praktyk Wakacyjnych w naszym Zakładzie Produkcyjnym w Majdanie koło Warszawy. Poszukujemy zmotywowanych, otwartych na zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych w obszarze zarządzania produkcją, Kandydatów.

Zadania na stanowisku:

– współtworzenie raportów i analiz związanych z KPI w obszarze produkcyjnym

 – współpraca w zakresie analizy zużycia zasobów produkcyjnych

 – współtworzenie instrukcji operatorskich

 – uczestnictwo w projektach (mapowanie procesu, optymalizacja przepływu materiałów)

Wymagania

– status studenta kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewnego

– zdolności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów

– komunikatywność, dociekliwość i umiejętność współpracy

– zaawansowana znajomość programu MS Office, w szczególności MS Excel

– wiedza z zakresu narzędzi Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem

– mile widziana wiedza z zakresu mapowania procesu

Oferujemy

– praktykę wakacyjną (trwającą 1 miesiąc lub 2 miesiące)

– możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia

– przyjazne środowisko pracy w którym dzielimy się wiedzą i wsparcie naszych doświadczonych menedżerów/specjalistów

Wymagane dokumenty

CV