Staż/praktyki - Praktykant w dziale organizacji szkoleń
Formac Sp. z o.o. SKA Kopernika, Warszawa, Polska 14 marca 2018

Firma Formac jest międzynarodową firmą szkoleniowo-konsultacyjną, specjalizującą się w działaniach edukacyjnych, promocyjnych i informacyjnych kierowanych do: przedstawicieli związków zawodowych, organizacji pracodawców, pracowników i pracodawców.
Specjalizuje się w kompleksowej organizacji i prowadzeniu: szkoleń, seminariów, konferencji oraz wizyt studyjnych w Polsce i za granicą.

Główne obowiązki:

  • organizacja szkoleń, przygotowywanie dokumentów
  • uzupełnianie baz danych;
  • obowiązki administracyjno – biurowe
  • tłumaczenia prostych tekstów (polsko-angielskie)
  • obsługa szkoleń i konferencji
  • wsparcie organizacji logistycznej szkoleń i konferencji

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego – min B1
  • Znajomość Ms Office

Oferujemy

  • Praktyka płatna, warunki do uzgodnienia

Wymagane dokumenty

CV