Staż/praktyki - Praktykant w dziale Operations SME
Axpo Polska Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 123, Warszawa, Polska 7 maja 2018

Axpo Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy Axpo z centralą w Szwajcarii. Od ponad 100 lat zbieramy doświadczenie w sprzedaży energią elektryczną. Oferujemy innowacyjne produkty energetyczne dla sektora przemysłowego oraz segmentu SME działając na rynkach europejskich. Jesteśmy największym niezależnym odbiorcą energii oraz świadectw pochodzenia ze źródeł odnawialnych. Axpo jest liderem na rynku handlu energią i gazu, kilkukrotnie otrzymał tytuł Lidera Obrotu Energią podczas gali Energy Risk Commodity Rankings.

Staż/praktyki - Praktykant w dziale Operations SME

• weryfikacja faktur
  • przygotowywanie dokumentów wymaganych do realizacji procesu zmiany sprzedawcy energii elektrycznej i paliwa gazowego
  • aktualizacja danych Klienta w bazie danych