Staż/praktyki - Praktykant w dziale Operations SME
Axpo Polska Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 123, Warszawa, Polska 7 maja 2018

Axpo Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy Axpo z centralą w Szwajcarii. Od ponad 100 lat zbieramy doświadczenie w sprzedaży energią elektryczną. Oferujemy innowacyjne produkty energetyczne dla sektora przemysłowego oraz segmentu SME działając na rynkach europejskich. Jesteśmy największym niezależnym odbiorcą energii oraz świadectw pochodzenia ze źródeł odnawialnych. Axpo jest liderem na rynku handlu energią i gazu, kilkukrotnie otrzymał tytuł Lidera Obrotu Energią podczas gali Energy Risk Commodity Rankings.

  • weryfikacja faktur
  • przygotowywanie dokumentów wymaganych do realizacji procesu zmiany sprzedawcy energii elektrycznej i paliwa gazowego
  • aktualizacja danych Klienta w bazie danych
  • terminowa realizacja przydzielonych czynności i zadań
  • archiwizowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • współpraca ze wszystkimi jednostkami organizacyjnymi Spółki

Wymagania

  • skrupulatności, dokładności, dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
  • kreatywności w proponowaniu rozwiązań
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • statusu studenta
  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia podczas 4 – tygodniowych praktyk
  • ambitne zadania, duże wyzwania
  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie Koordynatora na każdym z etapów stażu

Uprzejmie prosimy aplikować przez formularz rekrutacyjny znajdujący się pod tym linkiem:

Wymagane dokumenty

CV