Umowa zlecenie - Praktykant w dziale marketingu
Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. Wirażowa 43, Puchały, Polska 22 czerwca 2018

W styczniu 2017r. Kewpie stało się nowym właścicielem zakładów produkcyjnych „Mosso”.

Kewpie Corporation założona została w 1919 roku w Japonii i obecnie jest notowana na tokijskiej giełdzie. Zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową, transportem oraz magazynowaniem produktów spożywczych. Kewpie jest liderem w Japonii w kategorii przypraw mokrych, a majonez Kewpie jest znany na całym świecie. W ostatnim czasie Kewpie intensywnie rozwija swoją działalność również poza granicami Japonii: w Azji, w Ameryce Północnej, jak również w Europie.

www.kewpie.co.jp       http://www.mosso.pl

Umowa zlecenie - Praktykant w dziale marketingu
  • Dołączając do nas będziesz miał okazję zdobyć praktyczne doświadczenie marketingowe, poznać międzynarodowe środowisko pracy oraz rozbudować swoje CV.
  • W swoich zadaniach będziesz aktywnie wspierać Brand Managera w realizacji różnorodnych projektów marketingowych z zakresu ATL, BTL  oraz digital dla marki Mosso.

• Student po 2 roku lub absolwent uczelni wyższych (licencjat/magister) wydziałów ekonomicznych, zarządzania, marketingu,
  •  Dobra znajomość języka angielskiego,
  •  Mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu (praktyki, projekty na uczelni itp.),
  •   Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  •   Zdolności organizacyjne, komunikatywność, otwartość,
  •   Chęć zdobycia doświadczenia w dziale marketingu,
  •   Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań, odpowiedzialność,
  •   Pozytywne nastawienia i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

•  Płatne praktyki w międzynarodowej firmie (umowa – zlecenie).
  •  Zdobycie praktycznego doświadczenia w Dziale Marketingu.
  •  Praca od 9 lipca – do końca września z możliwością kontynuacji współpracy w niepełnym wymiarze godzin po rozpoczęciu nowego roku akademickiego.