Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Marketingu
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. aleja Krakowska 10, Wola Mrokowska, Polska 18 maja 2017

Alnor Systemy Wentylacji jest producentem i dystrybutorem kompletnych systemów wentylacyjnych. Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1994.

Zapraszamy do odbycia Praktyk w Dziale Marketingu. Poniżej przykładowy zakres obowiązków:

  • Programy graficzne – nauka i wykorzystanie ich do aktualizacji katalogów technicznych, cenników, broszur.
  • Social media – prowadzenie kampanii, nauka jak sprawnie i nowocześnie wykorzystywać portale społecznościowe u klientów B2B i B2C na rynku polskich i zagranicznych
  • Analizy rynkowe – przeprowadzane przed wprowadzeniem i po wprowadzaniu produktu na rynek, analiza konkurencji pod względem marketingowym, sprzedażowym i finansowym.
  • Imprezy targowe – organizacja i planowanie imprez targowych m.in. zaplanowanie wyjazdów służbowych oraz ekspozycji targowych.
  • Nowe produkty – analiza gamy produktowej konkurencji, porównanie asortymentu oraz wprowadzanie nowych produktów do oferty firmy Alnor.

Wymagania

  • Wymagany jest kierunek studiów związany z marketingiem.

Oferujemy

  • Zakończone zaświadczeniem potwierdzającym odbycie praktyki

Wymagane dokumenty

CV