Staż/praktyki - praktykant w dziale księgowym
FinCont Sp. z o. o. Wiertnicza, Warszawa, Polska 4 lipca 2017

FinCont to kompetentny partner biznesowy specjalizujący się w świadczeniu wysokiej jakości kompleksowych usług audytorskich, księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych. Jesteśmy wpisani na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów pod numerem 3374. Nasze usługi kierujemy zarówno do spółek należących do międzynarodowych grup kapitałowych, jak i do średnich i małych jednostek gospodarczych oraz podmiotów rozpoczynających działalność i znajdujących się w fazie reorganizacji. Nasz zespół tworzą specjaliści i managerowie łączący wieloletnie doświadczenie ze znakomitą znajomością przepisów i realiów polskiego rynku oraz innowacyjnym i niezależnym podejściem.

Staż/praktyki - praktykant w dziale księgowym

wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
analizowanie danych.

sumienność, zaangażowanie, samodzielność, zdolności analityczne
bardzo dobra organizacja pracy,

mile widziana dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) oraz umiejętność biegłego poruszania się w Internecie,
mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,
wysoka kultura osobista i dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z Klientami oraz partnerami biznesowymi.

przeszkolenie w zakresie oprogramowania systemu księgowego RAKS,
elastyczny czas pracy, umożliwiający dostosowanie go rozkładem do harmonogramu zajęć na uczelni,
możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
miłą atmosferę pracy i kulturę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,