Staż/praktyki - Praktykant w dziale Księgowości
Executive Club Sp. z o.o. Puławska, Warszawa, Polska 17 stycznia 2017
  • Executive Club jest organizacją networkingową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Międzynarodowy kongres European Executive Forum i cykliczne konferencje organizowane przez Executive Cub co roku skupiają najwybitniejszych reprezentantów świata nauki, biznesu i polityki. Wydarzenia Executive Club zaszczyca regularnie wybitne grono mówców: przedstawicieli najwyższych władz państwowych z Polski i z zagranicy, naukowców i uczonych z najbardziej renomowanych światowych uczelni oraz guru biznesu, którzy dzielą się sekretem sukcesu inspirując przedsiębiorców.

Staż/praktyki - Praktykant w dziale Księgowości
  •  wspieranie zespołu w pracach administracyjnych
  •  dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów w firmie
  •  księgowanie dokumentów