Staż/praktyki - Praktykant w dziale kontroli jakości
Gobarto S.A. Krakowiaków, Warszawa, Polska 7 czerwca 2019

GOBARTO S.A. to jeden z największych producentów wieprzowiny, z ponad 26 letnią tradycją, Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Produkty firmy są cenione na rynkach: polskim, hiszpańskim, austriackim, ukraińskim oraz w krajach azjatyckich. Firma jest świadomym pracodawcą, który wierzy, że Pracownicy są jego najcenniejszym kapitałem, i kluczowym czynnikiem sukcesu. Nasi Pracownicy, dzięki swojemu zaangażowaniu, czynią życie naszych Klientów przyjemniejszym, smaczniejszym i bardziej radosnym. Nieustannie skupiamy się na ulepszaniu naszych produktów, miejsca pracy oraz społeczności lokalnej.
W związku z intensywnym rozwojem Dział Jakości Dystrybucji zaprasza Studentów po IV roku studiów do odbycia bezpłatnych praktyk w ramach
“Wakacyjnego programu praktyk 2019”
okresie lipiec – wrzesień
lokalizacja Warszawa