Umowa zlecenie - Praktykant w Dziale HR
Wirtualna Polska Media SA Jutrzenki, Warszawa, Polska 7 grudnia 2017

Wirtualna Polska Media S.A. – partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna,  poszukuje kandydatów na Praktyki w Dziale HR.

Jeśli jesteś studentem, interesujesz się obszarem HR i chciałbyś rozwijać swoje kompetencje w praktyce – zgłoś się do nas!

Do zespołu HR poszukujemy energicznej, zaangażowanej ,kreatywnej i nastawionej na rozwój osoby, która nie boi się wyzwań.

Podczas praktyk będziesz:

• Wspierał zespół w zadaniach administracyjno -kadrowych
• Obsługiwał wewnętrzne systemy wspierające procesy HR
• Uczestniczył w organizacji szkoleń
• Brał udział w realizacji projektów employer brandingowych
• Uczestniczył w procesach rekrutacji

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:

• Jest studentem III-V roku ( mile widziany kierunek: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)
• Jest dostępna w wymiarze min. 3 dni w tygodniu
• Ma wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
• Jest otwarta na zdobywanie doświadczenia
• Nie lubi rutyny i nie obawia się dynamicznego środowiska pracy
• Odważnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami

Oferujemy

• Min. 3 miesięczne, płatne praktyki potwierdzone referencjami
• Pracę u lidera polskiego internetu
• Udział w ciekawych, różnorodnych projektach we współpracy z profesjonalistami
• Możliwość łączenia zadań organizacyjnych, administracyjnych i twórczych
• Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę
• Elastyczne godziny pracy
• Owocowe czwartki 🙂

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą poniższego linka

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wirtualna Polska Media S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Wymagane dokumenty

CV