Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Finansowym
Connectmedica Sp. z o.o. Warszawa, Polska 11 maja 2017

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą…

  • Wsparcie w bieżących pracach działu finansowego.
  • Wsparcie działu HR i Legal.
  • Pomoc w sporządzaniu i weryfikowaniu umów.
  • Wyszukiwanie danych, przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby firmy.
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych (kosztowych) do Systemu Zarządzania Firmą .
  • Sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych oraz ew. korekty.

Wymagania

Od optymalnego kandydata oczekujemy…

  • Dostępność przynajmniej 30 godzin w tygodniu (godziny pracy 9-17).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel).
  • Swobodne poruszanie się w przestrzeni internetowej.

Oferujemy

Aby móc wykonywać zadania efektywnie…

  • Praktyki trwające od 1 do 3 miesięcy. Pierwszy miesiąc praktyk jest bezpłatny, kolejne 2 są płatne.
  • Możliwe przedłużenie praktyk o kolejne miesiące.
  • Elastyczne godziny pracy (między godz. 9-17).
  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń i umiejętności.
  • Miłą atmosferę pracy w nowoczesnym biurze na Mokotowie.

Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem strony: http://bit.ly/2oMbzeC

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny