Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Finansów
Gemius SA Warszawa, Polska 12 czerwca 2019

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku  już kilkanaście lat, ale nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.
Informacje, które dostarczamy to m.in. dane socjogeograficzne internautów na wybranych rynkach. Są to również dane analityczne o liczbie odwiedziny na konkretnych witrynach oraz dane o ilości reklam publikowanych w internecie. Wycinek tego co robimy znajdziesz na: Hot Gemius, AdReal czy Ranking.pl.

Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Finansów

Podczas miesięcznych bezpłatnych praktyk dołączysz do Działu Finansów, który odpowiada za prowadzenie ksiąg rachunkowych i współpracę z instytucjami zewnętrznymi. Do Twoich zadań należeć będzie:

• archiwizacja dokumentów,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych,
  • pomoc w bieżących zadaniach działu finansowego.

Jeżeli jesteś studentem/studentką bądź absolwentem/absolwentką kierunków ekonomicznych  (finanse, rachunkowość, ekonomia), a poza tym cechuje Cię:

• dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • samodzielność i komunikatywność,
  • posiadasz podstawową znajomość zagadnień z rachunkowości,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Dlaczego warto z nami współpracować?

• ponieważ to, co najbardziej cenią nasi Praktykanci to niesamowicie przyjazna atmosfera podczas praktyk,
  • zapoznasz się z pracą w dziale księgowości w centrali międzynarodowej firmy,
  • zdobędziesz podstawową umiejętność księgowania dokumentów w programie Symfonia,
  • otrzymasz wsparcie doświadczonego Opiekuna Praktyk,
  • będzie to okazja, aby zdobyć pierwsze szlify zawodowe,
  • nasi Praktykanci biorą udział w szkoleniach wewnętrznych i mają dostęp do fachowej literatury,
  • w naszej kuchni znajdziesz świeże warzywa, owoce oraz płatki śniadaniowe,
  • na zakończenie praktyk otrzymasz zaświadczenie wraz z opinią.

Proces rekrutacji

Rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Prosimy o aplikację poprzez formularz:

cv