Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Consumer Service Center
Mercedes-Benz Leasing Daimlera 1, Warszawa, Polska 22 października 2018

Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. to jedna ze spółek finansowych należących grupy Daimler Financial Services, mającej swoje oddziały w 40 krajach świata i zatrudniającej łącznie 7800 osób. Dostarczamy kompleksowe i dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania finansowe skierowane do sektora motoryzacyjnego.

Zakres obowiązków:

• udzielanie odpowiedzi do organów administracji państwowej polskiej i zagranicznej na przydzielonym portfelu zapytań
• telefoniczna obsługa Klienta w zakresie zmian do umów i działań administracyjnych w trakcie trwania umowy finansowania
• wsparcie zespołu obsługi Klienta w bieżącej pracy działu

Informacje dodatkowe:

Miejsce, wymiar godzinowy
• Warszawa ul. Gottlieba Daimlera 1 (Aleje Jerozolimskie)
• wymiar godzinowy praktyk- min. 32h/tyg
• okres praktyki: 3-12 miesięcy z możliwością przedłużenia

CV prosimy wysyłać na adres: pracadfs@daimler.com  w tytule wiadomości :”Praktyka w dziale CSC”.

Dodatkowo, w związku z ustawą RODO z 25 maja 2018r. prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz wypełnienie i załączenie formularza zgody (należy zaznaczyć opcję TAK, wysłać w formacie elektronicznym) wraz z dokumentami aplikacyjnymi. Zgoda znajduje się pod linkiem:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• student/ka dowolnego kierunku

• komunikatywna znajomość języka obcego: angielski

• umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, chęć zdobycia doświadczenia w dziale obsługi Klienta

• zdolności zarządzania czasem i przydzielonymi zadaniami

• umiejętność obsługi komputera: pakiet Microsoft Office (Word, Excel)

•  dostępność w wymiarze co najmniej 30h tygodniowo

Oferujemy

– wynagrodzenie na zasadzie umowy zlecenia (15zł netto/h)
– przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym, dynamicznym zespole
– możliwość zdobywania doświadczeń w pracy w międzynarodowym koncernie
– możliwość uczestniczenia w projektach realizowanych w firmie

Wymagane dokumenty

CV