Staż/praktyki - Praktykant w dziale Capital Markets
BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o. aleja Jana Pawła II 25, Warszawa, Polska 20 września 2018

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości, która dostarcza klientom rozwiązania i usługi doradcze w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Firma jest obecna w 38 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5100 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.

Twoje obowiązki:

  • Wspieranie pracowników działu w codziennych obowiązkach
  • Tworzenie prezentacji, raportów i zestawień zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
  • Wyszukiwanie informacji o wskaźnikach rynkowych
  • Zarządzanie bazą danych nieruchomości i klientów
  • Telefoniczny kontakt z klientami, umawianie spotkań
  • Koordynowanie obiegu dokumentów oraz umów
  • Stała współpraca z inni działami firmy

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Interesujesz się rynkiem nieruchomości komercyjnych i z nim wiążesz swoją przyszłość
  • Posiadasz zdolności analityczne
  • Jesteś dobrze zorganizowana/y i z chęcią angażujesz się w powierzane Ci zadania
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, szczególnie MS Excel oraz MS Power Point
  • Jesteś dyspozycyjna/y minimum 30 godzin w tygodniu
  • Znasz bardzo dobrze język angielski (min. B2)

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • Płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie na minimum 6 miesięcy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania specyfiki pracy w branży nieruchomości komercyjnych
  • Dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy
  • Możliwości nauki i rozwoju w strukturach firmy
  • Sportowe aktywności – możliwość dołączenia do sekcji siatkarskiej lub piłkarskiej
  • Elastyczny grafik pracy

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)”.

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagane dokumenty

CV