Staż/praktyki - PRAKTYKANT W DZIALE BUSINESS DEVELOPMENT
Mutalo Group sp. z o.o. Racławicka, Warszawa, Polska 15 września 2016

Mutalo Group – młoda, międzynarodowa firma z branży FMCG szuka zdolniachy do swojego zespołu. Czym się zajmujemy? Promujemy polskie produkty na rynkach wschodzących w Afryce i Azji. Jeśli jesteś zorganizowany, rzetelny, silnie zmotywowany, lubisz pracę z ludźmi i nie cierpisz utartych schematów, studiujesz i chcesz zbierać nowe doświadczenia to zapraszamy do nas!

Jakich wyzwań się podejmiesz?

  • Współuczestniczenie w tworzeniu strategii rozwoju
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Budowanie świadomości marki
  • Pomoc w bieżących zadaniach
  • Prowadzenie analiz rynkowych

Wymagania

Jeśli:

  • Umiesz organizować pracę sobie i innym,
  • Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne,
  • Potrafisz wyszukiwać i syntetyzować informacje
  • Znasz podstawowe funkcje excela,
  • Mówisz płynnie po angielsku

Oferujemy

staż/praktykę

Wymagane dokumenty

CV