Staż/praktyki - Praktykant w dziale Audytu Instytucji Finansowych
Deloitte Warszawa, Polska 15 marca 2019

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy – w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok – postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Staż/praktyki - Praktykant w dziale Audytu Instytucji Finansowych

W audycie zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych, oceniamy kondycję finansową organizacji i usprawniamy działania firmy. Jako praktykant będziesz mógł wykorzystać wiedzę i analityczne nastawienie do pracy w projektach realizowanych dla naszych Klientów. Dzięki różnorodnym zadaniom nauczysz się jak efektywnie współpracować w zespole.

• student III roku / absolwent studiów licencjackich/inżynierskich albo IV – V roku studiów magisterskich
  • student dowolnego kierunku, jednak rachunkowość, finanse, ekonomia lub zarządzanie będą dodatkowym atutem,
  • osoba ambitna, nastawiona na rezultaty i pracę w zespole,
  • osoba z dobrą znajomością języka angielskiego oraz pakietu MS Office,
  • osoba o zdolnościach analitycznych

• wyzwania intelektualne każdego dnia
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz rozwiązania Employee Well – being
  • kartę Multisport także dla praktykantów
  • w przypadku umowy o pracę także pakiet socjalny i bogaty pakiet benefitów
  • różnorodny, młody i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę
  • Deloitte Adventure Team! Trenuj ze sportowcami i podejmuj kolejne wyzwania

Do zaproponowania mamy dwie formy zatrudnienia:

Umowa zlecenie:

• płatne praktyki trwające 7 miesięcy – od października 2019 r. do końca kwietnia 2020 r.
  • wymagana dyspozycyjność powyżej 35 godzin tygodniowo (realizujesz 1-4 tygodniowe projekty, w przerwach między projektami dowolnie dysponujesz swoim czasem)

Umowa o pracę na czas określony:

• umowa o pracę na czas określony – od października 2019 r. do maja 2020 r.

wymagana pełna dyspozycyjność: praca na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego

Formularz wraz z CV