Staż/praktyki - Praktykant w Dziale Analiz z językiem niemieckim
FRISTA RETAIL BUSINESS CENTER Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Polska 27 lutego 2017

TALLY WEiJL to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm odzieżowych na świecie. Z blisko 800 sklepami w 38 krajach nasz międzynarodowy zespół utrzymuje markę w czołówce dzięki ciągłemu rozwojowi. Praca w tej szybko zmieniającej się branży wymaga od nas wykorzystania 100% naszego potencjału – dzięki nieustannej pracy z każdym dniem wspólnie możemy więcej.

Link do aplikacji:

Twoje zadania:

  • analiza inwentaryzacji przeprowadzanych w 800 sklepach TALLY WEiJL
  • korygowanie dostaw w systemie SAP
  • wyjaśnianie podstawowych wyzwań z obszaru kontroli dostaw z magazynem oraz tworzenie korekt
  • wsparcie zespołu w innych bieżących zadaniach, m.in. przygotowywanie raportów z zakresu kontroli dostaw oraz analiz inwentaryzacji

Wymagania

Twój profil:

  • student lub absolwent studiów wyższych o kierunku zarządzanie, ekonomia, logistyka, matematyka, metody ilościowe lub pokrewne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • analityczne myślenie oraz umiejętność wyciągania wniosków

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć na uczelni (od 24 godzin tygodniowo)
  • bezpłatne praktyki na okres od 1 do 3 miesięcy, dla najlepszych praktykantów możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • zdobycie doświadczenia w pracy w programie SAP, docenianym w większości międzynarodowych firm
  • naukę zaawansowanych funkcji programu MS Excel przydatnych w życiu codziennym jak i w biznesie
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • teoretyczne i praktyczne szkolenie, stałą naukę i poszerzanie zakresu obowiązków wraz z nabieraniem doświadczenia
  • opiekę Mentora
  • pracę w przyjaznym i młodym zespole
  • prestiżową i dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy

Wymagane dokumenty

CV