Umowa zlecenie - Praktykant w dziale Analiz Rynkowych i Doradztwa
BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o. aleja Jana Pawła II, Warszawa, Polska 14 marca 2019

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości, która dostarcza klientom rozwiązania i usługi doradcze w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Firma jest obecna w 38 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5100 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.

Twoje obowiązki:

  • pozyskiwanie i wstępna analiza informacji dotyczących nieruchomości komercyjnych,

  • wyszukiwanie informacji rynkowych z różnych źródeł (internet, rozmowy telefoniczne, bazy danych, wizje lokalne),

  • aktualizacja baz danych oraz tworzenie prezentacji dotyczących nieruchomości komercyjnych,

  • wsparcie działu w codziennych obowiązkach oraz współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • jesteś studentem II-V roku (mile widziane takie kierunki jak: gospodarka przestrzenna, ekonomia, geodezja),

  • posiadasz zdolności analityczne, a ponadto lubisz wyszukiwać i analizować informacje,

  • jesteś dokładny i skrupulatny, potrafisz zwięźle i trafnie formułować myśli,

  • cechuje Cię proaktywność i kreatywność w wyszukiwaniu informacji,

  • jesteś osobą komunikatywną, otwartą na pracę z ludźmi,

  • znasz dobrze pakiet MS Office, ze szczególnym uwzględniem Excela,

  • biegle posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny,

  • jesteś dyspozycyjny/a 20 godzin w tygodniu,

  • interesujesz się obszarem nieruchomości komercyjnych,

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie na minimum 6 miesięcy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania specyfiki pracy w branży nieruchomości komercyjnych

  • dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy

  • możliwości nauki i rozwoju w strukturach firmy

  • sportowe aktywności – możliwość dołączenia do sekcji siatkarskiej lub piłkarskiej

  • elastyczny grafik pracy

Zainteresowany? Wyślij nam Swoje CV na https://bit.ly/2EIZnFC

Wymagane dokumenty

CV