Umowa zlecenie - Praktykant w Działach Audytu i Doradztwa Transakcyjnego
CSWP Kopernika 34, Warszawa, Polska 24 grudnia 2018

CSWP to firma działająca w branży audytu, doradztwa transakcyjnego i podatkowego, sklasyfikowana w pierwszej 10. rankingu firm audytorskich dziennika Rzeczpospolita w 2018 roku.

Zakres obowiązków

• Asysta przy badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki, według różnych standardów raportowania (MSSF, UoR i inne)
• Asysta przy wykonywaniu innych usług biegłych rewidentów
• Asysta przy prowadzeniu usług doradczych i pokrewnych
• Asysta przy przeprowadzaniu projektów typu Due Diligence
• Opracowywanie zestawień, raportów
• Współudział w budowaniu wizerunku firmy

Wymagania

Cechy idealnego kandydata:

• Umiejętność analitycznego myślenia
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Wiedza na temat rachunkowości, sprawozdawczości i analizy finansowej, finansów
• Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość lub finanse) lub w trakcie 4 – 5 roku studiów magisterskich / studiów magisterskich uzupełniających
• Znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
• Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

• Doświadczenie (praktyki) na podobnym stanowisku
• Doświadczenie zawodowe (praktyki) w księgowości
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomość innych języków obcych

Oferujemy

• Satysfakcjonujące wynagrodzenie
• Pracę w młodym zespole
• Udział w interesujących projektach
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Szansę na otrzymanie oferty stałej pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV w języku polskim lub angielskim na adres mailowy info@cswp.pl. W tytule maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.