Staż/praktyki - Praktykant w Departamencie Rozwoju i Marketingu
KANCELARIA PRAWNA J CHAŁAS I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA Grzybowska 45, Warszawa, Polska 1 czerwca 2018

Grupa CHWP – Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy – opiera swoją działalność na 3 filarach: CHWP Law, CHWP Tax & Finance Advisory oraz CHWP Accounting. Koncentruje się na dużym biznesie i specjalizuje w obsłudze podmiotów gospodarczych. Naszym największym atutem jest grono eksperckie w różnych gałęziach prawa, ekonomii, finansów oraz rachunkowości przedsiębiorstw. Grupa CHWP posiada oddziały zagraniczne  w Niemczech, Ukrainie oraz Kazachstanie.

Staż/praktyki - Praktykant w Departamencie Rozwoju i Marketingu

Praktyka w Departamencie Rozwoju i Marketingu. Program praktyk jest elastyczny, opracowywany na podstawie predyspozycji i zainteresowań kandydata oraz ewentualnych wymagań uczelni.

•  praktyka przeznaczona jest dla studentów I -V rok
  •  mile widziana znajomość języka angielskiego
  •  umiejętność pracy w zespole
  •  dobra organizacja własna