Staż/praktyki - Praktykant w Departamencie Operacji Bankowych
Plus Bank S.A. Warszawa, Polska 7 listopada 2018

Czy wiesz, że…

PLUS BANK S.A. to bank ze 100% polskim kapitałem.

PLUS BANK S.A. to bank, który posiada ponad 25 letnią tradycję (w latach 1991 – 2013 był obecny na rynku, pod nazwą INVEST BANK S.A.).

PLUS BANK S.A. znajduje się w jednej grupie kapitałowej ze spółkami: Plus – operator sieci komórkowej; Polsat – największa polska telewizja komercyjna; Cyfrowy Polsat – największa cyfrowa platforma satelitarna w Polsce; Teleaudio; ipla.

PLUS BANK S.A. realizuje styl zarządzania oparty na osobistej odpowiedzialności i zaangażowaniu pracownika, w bardzo przyjaznej atmosferze pracy, przy wsparciu bardziej doświadczonych pracowników.

PLUS BANK S.A. zapewnia swoim pracownikom wstępne szkolenia stanowiskowe i rozwój zawodowy.

PLUS BANK S.A. preferuje styl zarządzania oparty na pracownikach kompetentnych i zmotywowanych wewnętrznie do działania.

PLUS BANK S.A. preferuje awansowanie na stanowiska kierownicze i dyrektorskie w sieci sprzedaży Kandydatów pochodzących z wewnątrz Banku.

Staż/praktyki - Praktykant w Departamencie Operacji Bankowych
  • wsparcie administracyjne pracowników Departamentu Operacji Bankowych,

• pomoc w obsłudze zajęć egzekucyjnych rachunków bankowych Klientów Banku,
  • prowadzenie ewidencji zajęć i korespondencji.

• studenci kierunków: finanse, bankowość, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne,

• znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel),
  • zainteresowanie zagadnieniami z obszaru finansów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i dokładność.

• miesięczne praktyki dające możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego,

• opieka merytoryczna pracownika Departamentu Operacji Bankowych,
  • praca w miłym i zgranym zespole, dająca możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania czasu pracy do odbywanych zajęć).

cv, list motywacyjny