Staż/praktyki - Praktykant w Departamencie Budowy Sieci (Zespół Procesu Pozwoleń)
Play Warszawa, Polska 14 czerwca 2017

Witamy w PLAY – miejscu, w którym spotykają się nowoczesne technologie i ogromne możliwości. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się siecią telefonii komórkowej w Polsce. Od czasu naszego startu w 2006 roku zaufało nam blisko 15 milionów Polaków.

Od samego początku dostarczamy naszym klientom zaawansowane rozwiązania technologiczne i wyznaczamy kierunek rozwoju całej branży. Intensywnie rozbudowujemy sieć 4G LTE Ultra, w zasięgu której jest już ponad 74% Polaków, oraz oferujemy klientom innowacyjne usługi – takie jak telewizja PLAY NOW dostępna w cenie abonamentu.

Zdobyliśmy już ponad 25% udziałów w rynku. Ale nie chcemy na tym poprzestawać! Zamierzamy nieustannie podnosić sobie poprzeczkę i rozwijać się każdego dnia.

W PLAY pracuje obecnie ponad 2600 osób. Dużą część tej grupy stanowią fantastyczni specjaliści od sprzedaży i obsługi klienta, którzy na co dzień mają kontakt z klientami i rekomendują najlepsze rozwiązania. Pracują z nami także marketingowcy oraz najlepsi fachowcy od IT i nowoczesnych technologii. Wszyscy tworzymy zespół PLAYERSÓW.

Twoje zadania:

  • Obsługa administracyjna procesu związanego z budową stacji bazowych;
  • Tworzenie prostych pism administracyjnych;
  • Wysyłanie zgłoszeń i zawiadomień urzędowych;
  • Obsługa korespondencji;
  • Uzupełnianie informacji w bazach danych.

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Jesteś absolwentem studiów, studentem lub masz ukończoną szkołę średnią;
  • Znasz pakiet MS Office, szczególnie MS Excel;
  • Cechuje Cię dokładność i nastawienie na jakoś wykonywanych zadań;
  • Lubisz współpracę z innymi.

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

  • Płatne praktyki, trwające do 3 miesięcy (godziny praktyk do ustalenia)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – zapewniamy szkolenia i wsparcie specjalistów pracujących w Play
  • Praca z fajnymi ludźmi, w bardzo przyjaznej atmosferze

Wymagane dokumenty

CV