Staż/praktyki - Praktykant w Biurze Efektywności Sprzedażowej ( Zespół Szkoleń Sieci Sprzedaży) (Warszawa)
Grupa PZU Warszawa, Polska 27 kwietnia 2017

Grupa PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Europie Środkowej i Wschodniej. Zatrudniamy ponad 11 tysięcy pracowników, mamy spółki córki na Ukrainie, Litwie, Łotwie i Estonii. W 2014 roku osiągnęliśmy prawie 3 mld zł zysku!

• współudział we wdrożeniu innowacyjnych metod szkoleniowych i komunikacyjnych dla sieci sprzedaży
  • wsparcie przy tworzeniu materiałów szkoleniowo-informacyjnych dla sieci sprzedaży
  • współudział przy wdrożeniu Bazy Wiedzy dla sieci sprzedaży
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach