Staż/praktyki - PRAKTYKANT / STAŻYSTA w obszarze produkcyjnym
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa Centralna, Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska 15 grudnia 2017

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. to jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, zajmująca się m.in. produkcją banknotów, dokumentów i druków zabezpieczonych oraz systemów IT,  znajdująca się na liście spółek strategicznych w Polsce.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku, dającą szerokie możliwości rozwoju. Skupiamy profesjonalistów z różnych dziedzin, wykonujących swoją codzienną pracę
z zaangażowaniem i pasją. Wychodzimy z założenia, że najbardziej wartościowym kapitałem PWPW są jej pracownicy – to dzięki nim możemy realizować najtrudniejsze wyzwania biznesowe.

Staż/praktyki - PRAKTYKANT / STAŻYSTA w obszarze produkcyjnym

Aktualnie do zespołu na płatną praktykę absolwencką / płatny staż poszukujemy:

praktykanta / stażysty w obszarze produkcji

Praktykant przede wszystkim będzie wspierał działania zespołu w zakresie:

• Planowania produkcji w poszczególnych fazach procesu,
  • Analizowania problemów produkcyjnych,
  • Monitorowania procesu planowania przepływu surowców, materiałów i wyrobów gotowych,
  • Optymalizacji zapasów,
  • Analizy kosztów produkcyjnych.

Zapraszamy – jeśli jesteś absolwentem / ew. studentem ostatniego roku uczelni wyższej – kierunek ekonomiczny (chętnie studia zaoczne, żeby móc poświęcić czas na współpracę z nami) i chciałbyś:

• podjąć praktykę absolwencką w PWPW,

• przełożyć teoretyczną wiedzę na praktykę,

• zmierzyć się z ambitnymi projektami ,
  • rozwijać się razem z nami.

Oferujemy płatną praktykę absolwencką / płatny staż w renomowanej firmie i możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w obszarze produkcji.

Uprzejmie informujemy, że wybrane osoby zaprosimy na spotkanie.

CV na adres praca@pwpw.pl z dopiskiem: PRODUKCJA