Staż/praktyki - Praktykant / Stażysta w obszarze produkcji
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa, Polska 7 czerwca 2017

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. to jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, zajmująca się m.in. produkcją banknotów, dokumentów i druków zabezpieczonych oraz systemów IT,  znajdująca się na liście spółek strategicznych w Polsce.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku, dającą szerokie możliwości rozwoju. Skupiamy profesjonalistów z różnych dziedzin, wykonujących swoją codzienną pracę z zaangażowaniem i pasją. Wychodzimy z założenia, że najbardziej wartościowym kapitałem PWPW są jej pracownicy – to dzięki nim możemy realizować najtrudniejsze wyzwania biznesowe.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na płatną wakacyjną praktykę w obszarze produkcji

 Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań związanych z produkcją, weryfikacją, konfekcjonowaniem lub ekspedycją produkcji.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • Znajomość programu Windows, sprawność manualna, spostrzegawczość, dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia zarodowego w obszarze produkcyjnym.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV na adres: praca@pwpw.pl

W tytule wiadomości proszę zaznaczyć: PRAKTYKA.

Proponowany termin trwania umowy: do 31 sierpnia 2017 roku.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, (Tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że wybrane osoby zaprosimy do PWPW na spotkanie.

Wymagane dokumenty

CV na adres: praca@pwpw.pl z dopiskiem PRAKTYKA