Umowa zlecenie - Praktykant / Stażysta (k/m) – Zespół Gastronomii (Warszawa-Wilanów)
Dussmann Polska Sp. z o.o. Warszawa, Polska 5 kwietnia 2019

Dussmann Polska Sp. z o.o.

W Polsce istniejemy od 1993 roku, siedziba firmy mieści się w Warszawie, zaś lokalizacja obsługiwanych przez nas obiektów, obejmuje teren całej Polski.

Bogate doświadczenie w prowadzeniu działalności usługowej w branżach technicznego utrzymania nieruchomości, utrzymania czystości, żywienia zbiorowego i cateringu oraz ochrony osób i mienia, stawia nas w czołówce przedsiębiorców na rynku polskim w tej gamie usług i daje powody do optymistycznego spoglądania w przyszłość.

Najważniejszą sprawą w świadczonych przez nas usługach jest szeroko rozumiana jakość. Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesne metody pracy, stosując najnowsze rozwiązania techniczno-organizacyjne, oparte na standardach światowych z uwzględnieniem specyfiki polskiego rynku.

Praktyki/Staż

Zespół Gastronomiczny

Miejsce pracy: Warszawa (Wilanów)

Zadania:

Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

Udział w realizacji zadań bufetu

Zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania obiektu gastronomicznego

Aplikacje należy kierować poprzez formularz aplikacyjny dostępny pod adresem:

Wymagania

Oczekujemy:

  • Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w zdobywanie wiedzy
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziany status studenta

Oferujemy

  • Odbywanie praktyki w dogodny systemie zmianowy
  • Elastyczny grafik stażu
  • Niezbędne narzędzia zapewniające poznanie funkcjonowania obiektu gastronomicznego
  • Zyskanie wiedzy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Prestiżowa lokalizacja: Warszawa Wilanów

Wymagane dokumenty

CV