Umowa zlecenie - Praktykant/ Stażysta
CSWP FISCAL REPRESENTATIVE Sp. z o.o. Sp.K. Kopernika 34, Warszawa, Polska 5 czerwca 2018

Firma CSWP powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na najwyższej jakości usługi doradcze. CSWP tworzą ludzie, którzy w trakcie swej kariery zawodowej posiedli wieloletnie doświadczenie w firmach z tzw. „Wielkiej Czwórki” zarówno w Polsce jak i wielu innych krajach świata. Zdecydowali się oni zaangażować w projekt będący doskonałą alternatywą dla naszych Klientów a także wspaniałą szansą na własny rozwój i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy zespołem profesjonalistów o zróżnicowanym profilu akademickim i doświadczeniu zawodowym, których wspólnym celem jest wspieranie naszych Klientów na ich drodze do sukcesu. Nasza dewiza to: “najwyższa jakość za rozsądną cenę”.

Naszymi klientami są zarówno polskie firmy rodzinne, jak i międzynarodowe korporacje.

Projekty, które prowadzimy zostały docenione przez Kapitułę Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Dziennika Gazety Prawnej. W marcu tego roku zdobyliśmy III miejsce w rankingu DGP pod względem najciekawszych projektów.

Zadania:

  • gromadzenie informacji w zakresie orzecznictwa dotyczącego określonego tematu
  • przygotowywanie projektów opinii i krótkich porad pisemnych dla klientów
  • sktywny udział w projektach typu due diligence i przeglądach podatkowych
  • pomoc w kalkulacji podatków, sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • prowadzenie projektów z zakresu TP
  • wyszukiwanie i porządkowanie informacji podatkowych zawartych w prasie i piśmiennictwie
  • analiza i wyszukiwanie wyroków sądowych (sądów krajowych i TSUE) oraz interpretacji podatkowych
  • przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych, projektów pism procesowych oraz dokumentacji cen transferowych

Wymagania

  • student 3, 4 lub 5 roku kierunku: Ekonomia, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Prawo
  • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji
  • kompetencje w zakresie jasnego i prostego formułowania myśli
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • staranność i dokładność w pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do organizacji pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość programów: Excel i Power Point
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • zaangażowanie i komunikatywność
  • dyspozycyjność (w trakcie roku akademickiego 25 godzin tygodniowo)
  • mile widziana umiejętność obsługi programu księgowego typu Optima lub Symfonia

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałość współpracy (po stosunkowo krótkim okresie próbnym)
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • dużą różnorodność projektów i wykonanych zadań
  • dogodną lokalizację biura
  • elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb praktykanta/stażysty
  • swobodną atmosferę w pracy i kontaktach z przełożonymi

Wymagane dokumenty

CV