Staż/praktyki - PRAKTYKANT / PRAKTYKANTKA W DZIALE RYNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. Warszawa, Polska 28 maja 2018

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku.

Obecnie firma zatrudnia ponad 500 osób, a liczba ta sukcesywnie się zwiększa wraz z rozbudową poszczególnych działów firmy.

Staż/praktyki - PRAKTYKANT / PRAKTYKANTKA W DZIALE RYNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Do obowiązków wybranej osoby należeć będzie wsparcie prac Działu i obsługa Klientów firmy poza granicami kraju m.in. poprzez współtworzenie strony internetowej firmy w jęz. angielskim, przygotowanie dokumentacji formalnej składanej do urzędów, pomocnicze prace administracyjne.

Wymagania

  • Znajomość jęz. angielskiego i rosyjskiego na poziomie minimum B2 (warunek konieczny);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Dokładność, skrupulatność, dociekliwość;
  • Konsekwencja i wytrwałość w realizacji powierzonych zadań;
  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu.

Oferujemy

Oferujemy odbycie PŁATNEGO od 1 do 3-miesięcznego stażu (od czerwca 2018 roku do września 2018 roku).

Zainteresowanych Kandydatów/Kandydatki prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV. Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 06 czerwca br. na adres: rekrutacja@lekam.pl

Każde zgłoszenie jest indywidualnie przez nas rozpatrywane.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ostrzykowizna 14a w Zakroczymiu.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: abi@lekam.pl.

Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 ust.1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych a jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę zawartą w formularzu aplikacyjnym, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także:

  • w zakresie wizerunku (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia);
  • w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ma Pani/Pan również prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od dnia otrzymania dokumentów aplikacyjnych lub do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji. Zgodę można cofnąć poprzez wysłanie wiadomości na adres: kadry@lekam.pl lub rekrutacja@lekam.pl


Wymagane dokumenty

CV