Staż/praktyki - Praktykant/ka w Project Management Team
Centrum Oświatowe Akademos Warszawa, Polska 18 marca 2021

W ramach nowo powstałego Programu Praktyk, Centrum Oświatowe Akademos w Warszawie poszukuje nowych, utalentowanych i chcących się wykazać członków zespołu
Praktyka odbywałaby się w formacie pracy zdalnej w Project Management Team.

START PRAKTYK: MARZEC/KWIECIEŃ 2021

Zadania:

  • Wspieranie działań przy przygotowaniu nowych projektów w oparciu o standardy firmy i potrzeby Klienta
  • Tworzenie własnych projektów, doskonalących istniejące produkty
  • Tworzenie własnych projektów, poszerzających paletę produktową firmy
  • Kreowanie pomysłów, które usprawnią procesy wewnętrzne i zewnętrzne w firmie
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Studentów kierunku Zarządzanie, Ekonomia i pokrewnych
  • Osób z ambicjami chcących poszerzać swoją wiedzę
  • Znających MS Office
  • Potrafiących pracować w zespole i organizować własną pracę
  • Kreatywnych i komunikatywnych

Oferujemy

  • 3 miesięczne praktyki (możliwość dostosowania) pod okiem doświadczonego kierownika projektów z doświadczeniem w BNP Paribas oraz licznych projektach R&D
  • Zdobycie nowych umiejętności oraz kompetencji
  • nabycie doświadczenia, które będzie przydatne w rozwoju przyszłej kariery
  • Zaświadczenie odbycia praktyk i ew. referencje
  • Pracę w trybie zdalnym z dowolnego miejsca w Polsce
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu praktyk

Aplikuj już dziś! Wyślij nam swoje CV na adres: internship@akademos.edu.pl z dopiskiem PM w temacie maila.