Staż/praktyki - Praktykant/ka w Dziale Customer Relationship Management
Centrum Oświatowe Akademos Warszawa, Polska 18 marca 2021

W ramach nowo powstałego Programu Praktyk, Centrum Oświatowe Akademos w Warszawie poszukuje nowych, utalentowanych i chcących się wykazać członków zespołu. Praktyka odbywałaby się w formacie pracy zdalnej w Dziale Customer Relationship Management.

START PRAKTYK: MARZEC/KWIECIEŃ 2021

Zadania:

•Wspieranie działań sprzedażowych i marketingowych

•Współpraca przy przygotowaniu ofert w oparciu o standardy firmy i potrzeby Klienta

•Poszukiwanie nowych Klientów

•Kreowanie nowych pomysłów dotyczących pozyskiwania Klientów

•Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

Kogo szukamy?

•Studentów kierunku Zarządzanie, Marketing, Ekonomia i pokrewnych

•Osób z ambicjami chcących poszerzać swoją wiedzę

•Znających MS Office

•Potrafiących pracować w zespole

•Kreatywnych i komunikatywnych

•Z dowolnego miejsca w Polsce – praca odbywać się będzie zdalnie!

Oferujemy

•Praca pod okiem dyrektora sprzedaży z ponad 20 – letnim doświadczeniem w bankach takich jak ING oraz BNP Paribas

•3 miesięczne praktyki (możliwość dostosowania)

•Zdobycie nowych umiejętności oraz kompetencji

•Praktyczne zastosowanie wiedzy akademickiej

•Nabycie doświadczenia, które będzie przydatne w rozwoju przyszłej kariery

•Zaświadczenie odbycia praktyk i ew. referencje

•Elastyczne godziny pracy

•Możliwość przedłużenia współpracy

Aplikuj już dziś! Wyślij nam swoje CV na adres: internship@akademos.edu.pl z dopiskiem CRM w temacie maila.