Staż/praktyki - Praktykant ds Social Media i Marketingu (centrum Warszawy)
In-Solidum sp. z o.o. Nowogrodzka 20, Warszawa, Polska 31 sierpnia 2017

In-Solidum to prężnie rozwijający się startup, działającym w polu ubezpieczeń komunikacyjnych. Założony przez wieloletnich praktyków prawa, marketingu oraz managerów wdrażania innowacji.

Oferujemy nieodpłatną praktykę na okres 3 miesięcy z możliwością otrzymania etatu oraz awansu.

Szukamy młodej, ambitnej osoby, pragnącej zdobyć doświadczenie zawodowe.

Zdobędziesz u nas niezbędne umiejętności do sprawnej pracy biurowej, zarządzania projektami, budowania strategii oraz wdrażania działań marketingowych i komunikacyjnych.

Poznasz startupowego ducha oraz weźmiesz udział w ciekawych projektach na płaszczyźnie public relations, social media.

Wspólnie będziemy tworzyć młody i szybko rozwijający się dział firmy, odpowiedzialny za promocję oraz komunikację.

Twoje główne zadania:

  • komunikacja za pośrednictwem kanałów social media (Facebook, Instagram, Twitter),
  • tworzenie content marketing (tematyka: ubezpieczenia, motoryzacja, prawo),
  • rozwój CRM/ Marketing Automation,

prowadzenie bloga firmowego.

Wymagania

Twój profil:

  • swobodnie komunikujesz się werbalnie oraz posiadasz “lekkie pióro”,
  • mile widziane studia: dziennikarstwo/PR, filologia, ekonomia, marketing, prawo,
  • cieszylibyśmy się gdybyś interesował/a się motoryzacją, prawem lub ekonomią,
  • podstawowa znajomość MS-Office,
  • elastyczność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • doświadczenie pracy w rozwijającym się startupie,
  • poznanie nowoczesnych narzędzi promocji i komunikacje
  • elastyczny czas pracy,
  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Wymagane dokumenty

CV (nie musi być obszerne)