Staż/praktyki - Praktykant ds. fakturowania
De Gruyter Warszawa, Polska 14 kwietnia 2017

Wydawca czasopism naukowych i dostawca światowych rozwiązań do publikacji elektronicznej czasopism i książek naukowych w Europie Centralnej i Wschodniej De Gruyter Open www.degruyteropen.com.

OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie zespołu w wystawianiu faktur
  • Obsługa komputerowego programu Symfonia do wystawiania faktur
  • Poprawne i terminowe wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wytycznymi wewnętrznymi
  • Dbanie o przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, systematyczność, punktualność

Oferujemy

  • możliwość nauczenia się jednego z popularnych programów  (Symfonia) do wystawiania faktur w jednym z czołowych wydawnictw na świecie
  • nie wymagamy doświadczenia
  • miejsce odbycia praktyk – Warszawa

Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem i listu motywacyjnego (obydwa dokumenty w języku angielskim) do dnia 20 kwiecień 2017 roku na adres hr37@degruyteropen.com, z tematem listu „Praktykant ds. fakturowania”. Praktyki będą odbywały się w Warszawie. Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.