Staż/praktyki - Praktykant ds. administracyjnych w Dziale Usług Księgowych
KPMG Sp. z o.o. Warszawa, Polska 17 stycznia 2020

We are 207 000 awesome and ambitious people who create reality.

Osoba z generacji KPMG wie, że jej praca ma sens, wnosi konkretną wartość i daje poczucie samorealizacji oraz spełnienia. Jest niezależna, ambitna, chłonna wiedzy i świadoma siebie oraz swoich umiejętności. Dokładnie wie dokąd zmierza zawodowo. Decyduje o tym, co wybiera, zamiast biernie korzystać z tego co dostaje. Jest otwarta na dialog, ale nie boi się wyrażać własnego zdania i ma realny wpływ na otaczającą ją rzeczywistość. Podejmuje wyzwania, chce by dostrzegana, a nie przezroczysta dla otoczenia. ceni naturalność i autentyczność, ale z drugiej strony potrafi umiejętnie kreować własny wizerunek. To często indywidualista, który żyje według zasad wśród innych ludzi z zasadami.

Staż/praktyki - Praktykant ds. administracyjnych w Dziale Usług Księgowych
  • wsparcie procesu obiegu dokumentów księgowych
  • prace administracyjne (w tym skanowanie, kserowanie, segregowanie dokumentów księgowych)

• Statusu studenta